OMEGA FORTE 65% 60 kapsułek

  • OMEGA FORTE 65%  60 kapsułek

Dzięki wykorzystaniu najnowszej wiedzy naukowej oraz dostępowi do innowacyjnych procesów technologicznych powstał suplement diety OmegaForte® o wysokiej, 65%zawartości kwasów omega-3 w każdej kapsułce! Tak silne skoncentrowanie kwasów omega-3 sprawia, że możemy zalecać stosowanie już od jednej kapsułki dziennie. Zapewnia to wygodę stosowania, przy zachowaniu dużej ilości kwasów omega-3.

Suplement diety OmegaForte® zawiera olej z ryb, który jest źródłem cennych dla organizmu człowieka kwasów omega-3. Kwasy omega-3: EPA i DHA pozyskiwane są z ryb mórz zimnych. Ryby te żyją na dużych głębokościach, gdzie woda jest krystalicznie czysta. Kwasy tłuszczowe omega-3 należą do grupy niezbędnych nienasyconych kwasów tłuszczowych, które trzeba dostarczać wraz z dietą, gdyż organizm człowieka nie ma zdolności ich syntezy.

Czy wiesz, że…?

Nie każdy preparat z kwasami omega-3 jest tak samo wartościowy. Przy wyborze warto zwrócić uwagę na całkowitą ilość oleju rybiego. Im jest go więcej, tym lepiej. Olej rybi zawiera naturalnie około 30% drogocennych kwasów omega-3. Może jednak zostać poddany procesowi koncentracji, aby zawierał ich nawet 65%, czyli ponad dwa razy tyle. Jeśli wybierzemy preparat, który ma 1 g oleju i dodatkowo jest skoncentrowany do 65%, to dla efektywnego działania wystarczy tylko 1 kapsułka dziennie.

OmegaForte® polecany jest jako uzupełnienie diety w składniki ważne dlazachowania układu sercowo naczyniowego w dobrym stanie, a przez to również wzmocnienia organizmu. Preparat jest przeznaczony dla osób dorosłych, zwłaszcza jesli stosują one dietę ubogą w kwasy omega-3, których najbogatszym źródłem sa tłuste ryby morskie.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest interpretowany!
    zła           dobra
  • Producent: PURITAN'S PRIDE
  • Kod produktu: 8468801
  • Dostępność: W magazynie
  • 44.35zł