MABELLE * 30 TABL.

  • MABELLE  * 30 TABL.

MABELLE x 30 tabletek

  • MABELLE to naturalny preparat o właściwościach podobnych do naturalnych estrogenów. Przyczynia się do złagodzenia dolegliwości związanych z występowaniem okresu okołomenopauzalnego u kobiet.

Skład:
1 tabletka zawiera: 500 mg koniczyna łąkowa (Trifolium pratense - ekstrakt), celuloza mikrokrystaliczna, dwutlenek krzemu, stearynian magnezu, talk (subst. przeciwzbrylajace); 62,5 mg len zwyczajny (Linum usitatissimum - ekstrakt), karboksymetyloceluloza, hydroksypropylometyloceluloza, hydroksupropyloceluloza (stabilizatory); dwutlenek tytanu, tlenek żelaza (barwniki), trigiicerydy

Działanie:
Suplement diety został stworzony specjalnie z myślą o kobietach przechodzących trudny okres okołomenopauzalny. Zawiera lignany z lnu zwyczajnego (Linum usitatissimum), który przyczyniają się do dbania zachowanie właściwej tkanki dojrzałych piersi. Izoflawony z koniczyny łąkowej (Trifolium pratense) wykazują właściwości zbliżone do działania naturalnych estrogenów, których niedobór obserwuje się w okresie klimakterium z czym wiąże się występowaniem m.in. uderzeń gorąca czy nadpotliwości i zaburzeń nastroju. W efekcie preparat łagodzi te dolegliwości i korzystnie wpływa na stan fizyczny oraz psychiczny kobiet.

Przeciwwskazania:
- nadwrażliwość na substancje składowe produktu
- ciąża i okres karmienia piersią
- stosowanie u dzieci

Wskazania:
Zaleca się wykorzystywanie preparatu u kobiet, które cierpią z powodu zmian hormonalnych towarzyszących klimakterium.

Dawkowanie:
Stosować doustnie. Zaleca się przyjmowanie dawki wynoszącej 1-2 tabl./24h Stosować przez dłuższy czas.

Napisz opinię

Uwaga: HTML nie jest interpretowany!
    zła           dobra
  • Producent: WALMARK
  • Kod produktu: 8411001
  • Dostępność: W magazynie
  • 37.85zł